otoPaka.pl

Dzięki ofercie naszej firmy możecie Państwo szybko i tanio wysyłać przesyłki zarówno krajowe jak i międzynarodowe. Wysłać paczkę można zarówno odwiedzając nasze punky obsługi klienta jak i online za pośrednictwem storny internetowej. Z najwyższą starannością realizujemy zlecenia składane w naszych oddziałach w Lubaniu, Jeleniej Górze, Świdnicy, Zakopanem, jak i te złożone poprzez stronę Otopaka.pl.

Za naszym pośrednictwem nadacie Państwo koperty, paczki, palety, przesyłki standardowe oraz niestandardowe (np. części motoryzacyjne - maski samochodowe, zderzaki, silniki, skrzynie biegów, opony, koła, felgi, rowery, części maszyn, meble itp), które kurier odbierze z dowolnego miejsca w kraju i dostarczy na wskazany adres krajowy lub zagraniczny.

Współpracujemy z najlepszymi firmami kurierskimi takimi jak DHL, DPD, FedEx, Geis, Pekaes, TNT oraz Inpost a dzięki wynegocjowanym przez nas warunkom otrzymacie Państwo ceny nawet o 80% niższe niż u konkurencji.

Nie wymagamy podpisywania umów, ale przy większej ilości przesyłek możemy ustalić indywidualne ceny. Tanie przesyłki to nasza specjalność. Cena wysłania paczki jest uzależniona od wielu czynników, więc nasi doradcy zawsze pomogą przy wyborze najtańszej opcji przesyłki paczkowej, paletowej czy gabarytowej.